poniedziałek, 7 marca 2016

Prolog

Nie jestem wyjątkowa.

nie jestem idealna, niesamowicie wysportowana, utalentowana, wielce mądra... Jak każdy człowiek w moim wieku pragnę tylko tego, aby kolejne wakacje były lepsze od poprzednich. Perspektywa przymusowego zamieszkania u starszej siostry na ten czas, w mieście, którego w ogóle nie znam w pełni mi nie odpowiada. Nowi współlokatorzy, hałaśliwi sąsiedzi, czy wiecznie trwające festiwale... na koniec nowa szkoła.

Poznanie specyficznej grupki nowych przyjaciół dla każdego może stać się wybawieniem. Grupki na czele której, stoi przeklęty dupek z swoimi małymi tajemnicami, gdzie wszyscy żyją chwilą.

Dla nich zawsze będziesz idealny. Nie ważne jaki masz charakter, jak się ubierasz, czy masz znienawidzoną przez siebie rodzinę.

Jesteś idealny, bo nie ma na całym świecie drugiej takiej osoby.

Musisz jedynie się tam odnaleźć.

---------------------------------------------
Nie ukrywam... to będzie amatorskie opowiadanie, nie uważam się za żadną pisarkę, ani nic z tych rzeczy, robię to dla przyjemności, więc jak każdy mam prawo popełniać błędy interpunkcyjne czy ortograficzne (oczywiście jeśli ktoś coś zauważy i napisze postaram się to poprawić) :).
---------------------------------------------
W opowiadaniu mogą pojawić się wulgaryzmy, sceny erotyczne i inne rzeczy tego typu.
---------------------------------------------
Co do wyglądu bloga niejestem w pełni zadowolona, więc możliwe, że niedługo się zmieni, a teraz...
Życzę miłego czytania i mam nadzieję, że komuś przypadnie to ff do gustu :)

3 komentarze:

 1. jesli chodzi o wyglad bloga polecam ci ta strone> http://www.google.pl/url?q=http://warriors-graphics.blogspot.com/%3Fm%3D1&sa=U&ved=0ahUKEwi2sKC4g7TLAhUkEXIKHdImBy0QFggSMAA&sig2=hzkwLv_jY1aMm2IWuoCECQ&usg=AFQjCNG8YS-K-kuEUd2ipCEL36ROVK3FuQ
  za kazdym razem biore z tamtad szablony i zawsze sa piekne <3
  a prolog swietny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hah dziękuję, nie jestem pewna czy jak weszłaś wgl było jakieś tło, bo teraz jak patrzę to się usunęło i ciężko było cokolwiek przeczytać bez zaznaczenia tekstu xD

   Usuń
 2. Już czekam na pierwszy rozdział. 😁

  OdpowiedzUsuń